Відділ освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації

Оздоровлення

Про хід оздоровлення дітей району

Робота з організації та проведення відпочинку  та оздоровлення дітей в районі здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, розпорядження голови  райдержадміністрації від 16.05.2017 року №207 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році».

На території району проживає 5046 дітей, з них 3140 – діти пільгової категорії.

Оздоровлення  пільгової категорії дітей здійснює відділ освіти та молоді,  ЦРЛ.

З 29 травня в районі   працювало 5 оздоровчих  закладів з денним перебуванням школярів на базі міських шкіл — ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2, №3, НВК №4, смт.Дубище, охопивши оздоровленням 260 дітей.

Відділом освіти та молоді відправлено  в УДЦ «Молода гвардія» 13 дітей, в ОЗ «Артек» — 14 дітей. Центральною районною лікарнею оздоровлено – 121 дитину, яка перебувають на диспансерному обліку, з них в санаторіях Одеси та Трускавця – 32 дітей, «Дачному» та «Згоранах» – 69 дітей.  З 17 червня  по 1 липня 61 дитини оздоровлювалася  в ОЗ «Чайка» с.Світязь Шацького району за кошти місцевого бюджету. 8 дітей оздоровлювалися в ОЗ «Супутник» за кошти профспілки працівників освіти.

Допомогу в оздоровленні дітей надають громадські організації та релігійні місії.  За кошти громадської організації «Ми+» оздоровлено 1 дитину-сироту у Карпатах. Фондом «Тільки разом»  оздоровлено 20 творчо-обдарованих дітей, переможців обласних олімпіад в оздоровчому таборі «Артек- Буковель».

З 17 липня по 30 липня в районі працював   Православно-патріотичний дитячий наметовий табір Рожищенського благочиння, який організовує  Волинська Єпархія Української Православної Церкви, де  охоплено відпочинком  200 дітей.

З 31 липня по13 серпня в районі працював релігійний табір – табір з денним перебуванням школярів за кошти християн – баптистів, де  охоплено відпочинком  200 дітей.

В ОЗ «Пульмо» Шацького району за кошти Католицької церкви  оздоровлювалися 10 дітей, батьки яких мобілізовані ( з 15 липня по 29 липня).

З 10 червня 6 дітей пільгової категорії оздоровлювалися в дитячому закладі санаторного типу «Дельфін» м. Скадовськ Херсонської області за кошти Переспівської сільської ради.

З 07  по 21 серпня 29 дітей оздоровлювалася  в ОЗ «Чайка» с.Світязь Шацького району за кошти місцевого бюджету.

Протягом літнього періоду за кошти батьків було оздоровлено 620 дітей.

Послугами з оздоровлення та відпочинку охоплено 1570 дітей, з них  оздоровленням -120 дітей, відпочинком – 1450 дітей.

Оздоровчий процес триває. Станом на 20 жовтня 12 дітей оздоровлюються в оздоровчих закладах України