Відбувся районний конкурс «Срібні дзвіночки»

16 січня в РД «Просвіта» відбувся районний  конкурс української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки», в якому взяли участь учні  закладів загальної середньої освіти району та вихованці КЗ «Рожищенський будинок дитячої творчості». Конкурсанти змагалися у співочому таланті в трьох вікових категоріях: молодша (6-10 років), середня (11-14 років), старша (15-18 років). Юні обдарування приємно вразили журі пісенного конкурсу своїми  виконавськими здібностями та творчими талантами.

У молодшій віковій категорії перше місце здобула вихованка КЗ «Рожищенський будинок дитячої творчості» Анна Кузава, друге місце вибороли: Романенко Маргарита, учениця Рожищенського ліцею № 4 та Вишневська Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Рожище, третє – в Татюк Юліани, учениці ЗОШ  І-ІІ ст. с. Пожарки, Корольчук  Анни, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Рожище та  Шевчук Ліани, учениці КОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Рожище».

У середній - перше місце в Сасовської Тетяни, вихованки КЗ «Рожищенський будинок дитячої творчості», друге місце в Іщука Олександра, учня ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Рожище, Тимошинець Юлії, учениці ЗОШ І-ІІ ст. с. Іванчиці, третє – в Майструк Світлани, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. с. Топільне, Клевець Ангеліни, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Рожище, Луцюка Дмитра, учня Рожищенського ліцею № 4,  а в старшій групі перше місце виборола Мельник Марта, учениця Рожищенського ліцею № 4, друге – в Новіцкої Катерини, учениці КОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Рожище», третє в Печохи  Катерини, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Рожище.

Переможці, призери та учасники конкурсу були нагороджені грамотами відділу освіти та молоді  райдержадміністрації.

Переможці  конкурсу «Срібні дзвіночки» представлятимуть Рожищенський  район  в обласному конкурсі, який відбудеться 25 січня в місті Ковель.