ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття  посади

директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Ясенівка

Рожищенського району Волинської області

1.Найменування і місцезнаходження закладу:

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Ясенівка Рожищенського району Волинської області;

вул. Братів Новосадів,1, с.Ясенівка, Рожищенський район, Волинська область, 45120.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11.01.2018     № 23 «Про  внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»,   наказів Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005  №557 та від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психологічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів  для участі у конкурсі:

Претенденти на посаду керівника даного закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» за формами, згідно з додатком 1 та 2  Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Рожищенського району, затвердженого рішенням районної ради від 25.06.2020 № 49/25 (далі –Положення);

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії за адресою: Рожищенська районна рада каб.110 вул. Грушевського, 12, м.Рожище Волинська область, 45101 до 17:15 год. 09 вересня 2020 року.

5. Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

Дата і місце проведення конкурсу  претендентам на посаду керівника даного закладу освіти будуть повідомлені додатково.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:

Стороженко Олена Валентинівна  тел. (03368)21657,

e-mail: rozh_rajrada@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття  посади директора комунального закладу загальної середньої освіти «Оленівська гімназія» Рожищенської районної ради Волинської області

1.Найменування і місцезнаходження закладу:

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Оленівська гімназія» Рожищенської районної ради Волинської області;

вул. Миру, 46 Б, с.Оленівка, Рожищенський район, Волинська область, 45140.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- довідку про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

5. Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

Конкурс складається з таких етапів:

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Стороженко Олена Валентинівна  тел. (03368)21657,

e-mail: rozh_rajrada@ukr.net