Урочисті збори до Дня працівників освіти

3 жовтня в актовій залі Рожищенського ліцею №4 відбулись урочисті збори  представників трудових колективів закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти Рожищенського району.

Освітян прийшли привітати керівники району та міста: Інна Гайворонська -  голова райдержадміністрації,  Раїса Кучмук – заступник голови районної ради, Вячеслав Поліщук – міський голова, а вихованці Рожищенського будинку дитячої творчості приємно здивували присутніх своїми  багатогранними  музичними  талантами.

Зі словами вдячності за важку та відповідальну роботу до освітян звернувся начальник відділу освіти та молоді Рожищенської райдержадміністрації  Ігор Кузава та вручив працівникам освітянської галузі Грамоти відділу освіти та молоді. Дипломом Міністерства освіти і науки України, за вагомий внесок у справу виховання учнівської молоді, відродження та примноження культурних надбань та історичної спадщини українського народу  начальник відділу вручив музею села Доросині ЗОШ І-ІІІ ст. с. Доросині. Нагороду отримав директор школи – Троцюк Ярослав.  Почесну грамоту управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації  Ігор Кузава вручив Войтович Олені, музичному керівнику дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 міста Рожище.

Керівники району та міський голова нагородили працівників освіти Почесними грамотами.