Районна історико - краєзнавча конференція

20 грудня  актова зала Рожищенського ліцею № 4 гостинно  зібрала на  історико-краєнавчу конференцію «Історія створення Рожищенського району: минуле та сьогодення» вчителів історії закладів загальної середньої освіти Рожищенського району та  краєзнавців.

У роботі конференції взяли участь Інна Гайворонська - голова райдержадміністрації, Інна Сергійчук  - заступник голови райдержадміністрації, Ігор Кузава - начальник відділу освіти та молоді райдержадміністрації.

Інна Гайворонська привітала учасників конференції та нагородила школярів, переможців районного конкурсу малюнків, присвяченого 80-й річниці утворення Рожищенського району грамотами та цінними подарунками: за зайняте ІІІ місце були нагороджені Судобіцький Богдан, учень ЗОШ І-ІІ ст.с. Носачевичі, Ладчук Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Навіз, Бродосюк Марія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. смт Дубище, за зайняте ІІ місце: Кобзар Софія, учениця КОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Рожище», Теравський Іван, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Рожище та за І-ше місце нагороду отримала учениця Рожищенського ліцею № 4 - Лазаренко Діана

Про історію становлення нашого краю розповів Янішевський Сергій, вчитель історії  КЗ «ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Копачівка». З історією села Навіз від найдавніших часів до сьогодення «Село Навіз крізь призму історії» присутніх ознайомила Віра Мороз, вчитель історії  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Навіз, а з історією Доросинівського краю перед учасниками конференції  виступила Жидик Анна, учениця 11-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Доросині.

Учасники зібрання почули історію Голокосту в районі, яку розповіла Юлія Романюк, вчитель історії КОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ст.с.Переспа», а історію визначних постатей Сокільської землі - вчитель історії КЗ ЗСО І-ІІІ ст. с. Сокіл, Людмила Брук.

Захід був підготовлений Рожищенським районним методичним кабінетом.