Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом.

Все життя кожна людина з теплотою і вдячністю згадує своїх педагогів – уважних і вимогливих, які допомогли всім осягнути знання і життєву мудрість, навчили боротись і перемагати, бути чуйними та уважними до людей, любити життя і Україну.

Ви завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, сучасні методи роботи, інколи працюєте в надзвичайних умовах, але завжди  своїм талантом і майстерністю запалюєте серця дітей.

Спасибі вам за доброту і душевну чуйність, за відданість обраній поважній та шанованій справі. Щиро бажаємо всім нових творчих досягнень, здоров’я, миру та благополуччя Вам та вашим родинам. І нехай посмішки дітей, їх талант та важливі життєві досягнення будуть найголовнішими винагородами за вашу благородну та надзвичайно важливу для нашого суспільства працю.

Відділ освіти та молоді райдержадміністрації.