З святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні учителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

В цьому році уперше в Рожищенському районі навчальний рік завершується для всіх незвично – без святкових лінійок, без шкільного вальсу, без дружніх обіймів і загальних фотосесій та вдалині один від одного. Але слід порадіти тому, що ви змогли подолати труднощі, з успіхом завершити цей навчальний рік дистанційно та зберегти своє здоров’я.

Дистанційне навчання виявилося непростим завданням, яке в умовах ізоляції стало викликом для усіх: освітян, учнів, батьків. Але стресові ситуації часто стають поштовхом до рішучих змін.

Сьогодні хочу подякувати вчителям району, які знайшли різні рішення подачі навчального матеріалу в умовах карантину: від домашніх завдань у вайбері до онлайн-уроків у Zoom. Дякую батькам, які стали нашими союзниками у налагоджені дистанційного навчання, змогли у стислі терміни забезпечити дітей потрібними інформаційними засобами навчання, підтримували дітей та педагогів у цьому незвичному освітньому процесі. Дякую усім, хто тримав зв'язок з учителем, технічне забезпечення якого іноді менше за можливості учнів.

Свято Останнього дзвоника – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для васвін пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.Міцного здоров’я всім! Зі святом!

Начальник відділу освіти та молоді

райдержадміністрації                                                                  Ігор Кузава